Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naš Forum
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Živjo!

Go down 
AvtorSporočilo
Cole
Admin
Cole


Male
Število prispevkov : 271
Age : 37
Registration date : 10/07/2008

Živjo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Živjo!   Živjo! Icon_minitimePet Jul 11, 2008 10:27 pm

Lep pozdrav.

Jah kaj cm napisat...

Vglavnem debata je padla da bi se naredil forum za nas norce, kjer bi lahko pizdarije razglablal in mogoce pršaparal mau na mobitelu... kaj pa vem Razz

No pač sm se odlocu da nardim forum, ki bo seveda narejen po vasih idejah kolkr se bo dalo,... kar se tiče topikov in podobnih stvari,...
Ampak za forum skine pa glih nimate kej dost besede... lahko daste kakšne predloge kar se tega tiče, pa vam bom probu kej zrihtat, sam werjetno boste gledal take skine k se men bl dopadejo... Razz
Zdej se bojo še mau spreminjal dokler se glih ne odlocim kaj bi meu...
A jebat ga king

No ja...

To je bl zaprt forum za,.. kako bi reku,... "izbrani krog" norcu.
Kar pomen da se ne bo sprejelo usazga k bo zvedu za ta forum, ampak bo samo za tiste k se poznamo med sabo,... če človk lahko temu tako reče Razz

Tku da se bo mogu vsak k bo hotu bit member predstavt kdo je, zakaj je in podobne pizdarije tako da se bo dobro vedlo kdo je kle...

Ko (če) se boste registriral boste za svoj "username" zbral svoj "nick" glih tulk da se ne bomo ne vem kako po poslovno klical med sabo...
Naprimer jst sm Bojan pa mam nick "Cole" kar mislim da že usak kurac že ve Razz

Ammm kaj še...

Aja pizda skor bi pozabu...
Glih preklinjat ni treba kej preveč....


Kr to je moje delo Cool


No tko da spodi lepo klikn na "New Topic" napiš "kaj si" in se probi registrirat...
Pa za kle pisat ne rabiš bit registriran, sam ne mi spam-at pol kle...
Sej itak ce te ne poznam ne boš mogu pridit gor tko da...
Razn če si hacker seveda, sam ss takmi kurci se jst ne ubadam Razz



No to bi blo to za zdej.

LP

Cole
Nazaj na vrh Go down
http://www.partis.si/
 
Živjo!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Mi :: Pozdravljeni :: Predstavitev-
Pojdi na: